skip to Main Content

Müşteri Odaklı
Profesyonel Hizmet...

Hidroser çalışanları, üstün hizmet anlayışı ve yaratıcı çözüm önerileriyle sektörde fark yaratıyor. Genç, dinamik, her biri konusunda uzman personel, malzeme satışından tasarım ve imalata, satış ve satış sonrası desteğe kadar her koduna müşterilerimize üstün kalitede hizmet sunma çabasındadır.

Çalışma Sistemimiz

Hidroser; güçlü ve deneyimli kadrosuyla teknolojiyi de yakından takip ederek, müşterilerine yüksek kalitede sunduğu mal ve hizmetlerin yanısıra kurumsal yapılanmasıyla da sektörde kendisine ayrıcalıklı bir yer edinmeyi başarmıştır. Müşteri odaklı yaklaşım, hızlı, kaliteli ürün ve hizmetin sunumunda, Hidroser bünyesinde bulunan bölümlerin planlı yapılanması ve iç iletişimin doğru sağlanması en kritik noktalardır. Müşteri memnuniyeti hedefiyle, en iyi hizmetin müşterilerimize ulaşmasını sağlayan bazı bölümlerimizin çalışmaları aşağıdaki gibidir.

Proje ve Satış

Hidroser çatısı altında 30’a yakın genç, dinamik, konusunda uzman mühendislerden oluşan proje grubu, malzeme satışı yanında, bilgi ve tecrübelerini de ortaya koyan proje tasarımları ve sistem çözümleri ile müşterilerimize üstün kalitede hizmet sunma çabasındadır.

Şirketimizin proje grubu, müşteri odaklı yaklaşımı sayesinde kurduğu müşteri diyaloğu ve doğru çözüm önerileri sonucunda yarattığı katma değer ile müşterilerimizin başarısında pay sahibi olmayı sürdürmektedir.

Parker Hannifin Grubunun global bilgisi, tecrübesi ve ürün kalitesi, Hidroser’in genç ve dinamik ekibinin sinerjisi, mükemmel çözümler arayışında olan müşterilerimizin beklentisine yanıt vermektedir.

Tasarım ve İmalat

Hidrolik güç ünitesi, hidrolik blok, standart ve özel hidrolik silindirlerin tasarımı, 3D katı modelleme yazılımı Solid Works kullanılarak deneyimli ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Tasarım bölümü CAD ve CAM programları ile imalat sürecine sıfır hata ile yön vermekte, talaşlı imalat modern CNC tezgahları ile kısa sürede hatasız ürün imal edebilmekte ve özel olarak geliştirilmiş test sistemi sayesinde üretilen hidrolik sistemlerin tüm fonksiyon, basınç ve sızdırmazlık testleri yapılabilmektedir. İmalat biriminin alt yapısının bu denli sağlam olması, bugün bulunduğumuz yerin, kaliteli hizmet anlayışımızın bir kanıtı niteliğindedir. Talaşlı imalat, kaynak, boyahane, montaj ve test birimlerinden oluşan imalat grubu, çalışmalarını deneyim, dinamizm ve sağlıklı altyapının verdiği güçle yürütmektedir.

Hidroser, imal ettiği her sistemin montajı ve devreye alınması sürecinde müşterilerine destek vermektedir. Ayrıca, sistem ve elemanların devreye alındıktan sonraki servis hizmetleri, Satış Sonrası Hizmetler Grubu tarafından yerine getirilmektedir. Üretim, montaj, devreye alma ve satış sonrası hizmetlerinde müşterilerimize her aşamada aynı kalitede hizmet veren şirketimiz bu şekilde birçok önemli anahtar teslimi projeye imza atmıştır.

Sipariş Takip ve Satış Destek

Müşterilerimizin siparişlerinin doğru ve hızlı temini bizim için büyük önem taşımaktadır.

İç ve dış alım, ihracat, stok kontrol, sevkiyat aktivitelerinin gerçekleştiği sipariş takip ve satış destek birimimiz, müşteriye üstün hizmet ve sağlıklı bilgilerin verilmesi yönünde, çağdaş yöntemlerle çalışmalarını sürdürmektedir. Bölümün sahip olduğu modern yazılım programları sayesinde müşteriye ihtiyacı olan destek en iyi şekilde sağlanmaktadır.

Stok ve Sevkiyat

Stoklarında hidrolik, pnömatik, bağlantı elemanları ve filtrasyon ürün grupları dahilinde 6000’i aşkın türde malzeme bulunduran Hidroser’in İstanbul Merkez stok kontrolü, özel bilgisayar yazılımları kullanılarak yapılmaktadır. Böylece stok ve satış grubunda yer alan tüm birimlerin stok bilgisine hızlı bir şekilde ulaşabilmesi ve müşterilerimize doğru, sağlıklı bilgi aktarabilmesi mümkün olmaktadır.

Firmamız bünyesinde yer alan sipariş takip ve satış destek bölümünün bir birimi olan stok kontrol ve sevkiyat biriminin, diğer gruplar ile koordineli çalışması sayesinde, sistem işletilmekte ve insandan kaynaklanabilecek hatalar en aza indirgenmektedir.

Sürekli Eğitim Programları

Sektördeki gelişmeleri sürekli takip eden şirketimiz, 40 kişilik eğitim salonunda verdiği seminerler ile ekibini çağa hazırlamaktadır. Hidroser, müşterilerimizin hidrolik konusundaki gelişimine destek vermek amacıyla firmalara yönelik Genel Hidrolik Eğitim Seminerleri düzenlemektedir. Firmanın mevcut sistemleri incelenerek analiz edilmekte, ihtiyacı belirlenmekte ve sonrasında firmaya özgü eğitim programları uygulanmaktadır. Ayrıca İleri Hidrolik Eğitimi ile konuları daha detaylı inceleme imkanı da sunulmaktadır.

Temel Eğitim Konularımız;

 • Hidrolikte Temel Prensipler
 • Hidrolik Elemanların Sembolleri
 • Hidrolik Akışkanlar
 • Hidrolik Depolar ve Donanımları
 • Hidrolik Pompalar ve Kontrol Sistemleri
 • Hidrolik Valfler
 • Hidrolik Motorlar
 • Hidrolik Silindirler
 • Hidrolik Filtrasyon Teknolojileri
 • Hidrolik Akümülatör ve Uygulamaları
 • Hidrolik Borular, Hortumlar ve Bağlantı Elemanları
 • Hidrolik Devre ve Proje Uygulama Örnekleri
Back To Top