skip to Main Content

Teknoloji Uzmanlığı

Hidroser, tecrübesi, yenilikçi ve müşteri odaklı yaklaşımı ile 1991 yılından günümüze sanayiciyi ihtiyaçları ile buluşturmakta, yarattığı teknik ve ticari katma değer ile başarıya giden yolda müşterilerine destek olmaktadır.

Endüstriyel Hidrolik Alanında Lider

Hidroser; endüstride önemli bir yer tutan Hidrolik, Pnömatik, Otomasyon ve Endüstriyel Kontrol, Elektromekanik, Bağlantı Elemanları, Sızdırmazlık Elemanları, Filtrasyon ve Enstrümantasyon gibi konularda faaliyet göstermektedir.

Parker Premier Distributor

Hidroser; Endüstriyel Kontrol Elemanlarının üretimi konusunda dünya lideri bir kuruluş olan Parker Hannifin grubunun premier distribütörüdür.

Hidroser; mühendislik, danışmanlık, satış, servis ve eğitim hizmetleri vermektedir. Bununla birlikte; hidrolik güç üniteleri, kontrol blokları, hidrolik silindirler ve pnömatik kumanda panoları imal etmektedir.

Hidroser; modern yönetim anlayışı, dinamik, güçlü ve deneyimli kadrosuyla teknolojiyi yakından takip ederek, ürettiği mal ve hizmetlerin kalitesinde en üst noktaya ulaşmayı hedeflemiştir.

Hidroser; İstanbul merkez yanı sıra İzmit, Adana, Ankara, Bursa, İzmir ve Konya’daki mevcut temsilcilikleri ile müşterilerine daha yakın olmayı hedeflemekte, sunulan hizmetin kalitesi ile birlikte hızlı temin konusunda da gayretlerini sürdürmektedir.

Müşteri memnuniyeti hedefiyle, 1991’den bugüne Türk endüstrisine hizmet vermekten, sanayiciyi ihtiyaçlarıyla buluşturmaktan mutluluk duyuyoruz.

1991'den bugüne profesyonel tecrübe...

Hidroser, bilgi, birikim, 140 kişiden oluşan dinamik, deneyimli kadrosu ve üstün hizmet anlayışı ile sektörde kendisine ayrıcalıklı bir yer edinmiştir.

Teknik altyapısı ve tecrübesiyle, hidrolik sistem proje, tasarım ve imalatı konusunda Türkiye’nin en önde gelen firmalarından olan Hidroser, son 20 yılda Türkiye sınırları içerisindeki bu başarısını yurtdışına da taşımıştır.

Hidroser, hidrolik-pnömatik komponent satışı yanında sistem tasarımı ve imalatı ile müşterilerine katma değer yaratan komple çözüm önerileri sunmaktadır.

Katma Değer Yaratan Hizmetler

Parker ürün kalitesi ile Hidroser’in genç, dinamik ekibinin sinerjisi, mükemmel çözümler arayışında olan müşterilerimizin beklentisine yanıt vermektedir.

Hidroser, Parker Grubunun ürün çeşitliliği (Hidrolik, Pnömatik, Bağlantı Elemanları, Filtrasyon) ile müşterilerinin tüm ihtiyaçlarını tek elden karşılayabilme potansiyeline sahiptir.

Hidroser, kurumsal yapılanması ve bünyesinde bulunan bölümlerde iç iletişimin doğru sağlanması ile Müşteri Memnuniyeti hedefine ulaşmıştır.

Hidroser, tüm faaliyetlerinde sürekli gelişim hedefiyle Kalite, İSG, Çevre Yönetimi ve Bilgi Güvenliği konularına azami hassasiyet göstermektedir.

Back To Top